top of page

NASZE MARKI

GRZEGORZ ROŻALSKI
CEO

Już jako dziecko marzyłem o nowych wyzwaniach, dlatego w szkole podstawowej stworzyłem listę sportów, których chciałbym spróbować. Przez wiele lat, aż do skończenia studiów, leżała ona na dnie szuflady, a kiedy po ich ukończeniu przez przypadek trafiła ponownie w moje ręce, rozpocząłem jej realizację. Zawsze była to dobra zabawa, jednak często przeplatała się z długotrwałym szukaniem miejsc do uprawiania niecodziennych sportów. Natchnęło mnie to do stworzenia miejsca, gdzie ludzie z podobnymi pasjami do moich mogliby w łatwy sposób realizować swoje marzenia. Tak powstał firma Emotivo oraz jej pierwszy projekt serwis "Prezentmarzeń". Wszystko, co stało się później to niesamowita przygoda…

Emotivo to marka skoncentrowana wokół pozytywnych emocji i doświadczania. Jest to marka parasolowa dla Prezentmarzeń, Go-Racing, exp-pro, Formula Drive, Poligon4x4 i Tutay. Od ponad dekady zmieniamy obraz branży czasu wolnego w Polsce.

Serwis Prezentmarzeń.com to nasze najstarsza marka Emotivo. Oferta serwisu to ponad 8200 atrakcji zlokalizowanych na terenie całego kraju. Spełniliśmy już ponad 700 000 marzeń, a wg rankingu cieszymy się wskaźnikiem aż 98% zadowolonych klientów.

Serwis Go-Racing to bardzo dynamicznie rozwijający się e-commerce, oferujący wyselekcjonowaną ofertę jazd supersamochodami na 20 torach wyścigowych. To miejsce dla miłośników motoryzacji, mogące pochwalić się portfolio blisko 60 modeli sportowych aut.

To marka powołana z myślą o rynku B2B, sfokusowana na obszarze świadczeń pozapłacowych. Dzięki indywidualnemu podejściu, fachowemu doradztwu oraz nieszablonowym rozwiązaniom pomagamy motywować, integrować i rozwijać pracowników na każdym etapie kariery.

Funzeum to interaktywne muzeum z pogranicza sztuki, fizyki i chemii, gdzie nauka i dobra zabawa spotykają się w jednym miejscu. Funzeum to prawie 4000 metrów kwadratowych rozrywki i edukacji. To największe tego typu miejsce w Polsce, pozwalające uwolnić swoją kreatywność oraz bawić się światłem i kolorem.

Marka ta powstała z zamiłowania do motorsportu, a jej zespół tworzą pasjonaci, którzy na co dzień ścigają się w różnorakich mistrzostwach Polski. Latem 2022 jako pierwsi w Polsce przeprowadziliśmy jazdy bolidami Formuły 1. Posiadamy jeden z niewielu na świecie dwuosobowych bolidów F1.

Największy profesjonalny Offroad Park w Polsce o największym Torze Prezentacyjno-Treningowym. Powstał dzięki dwunastoletniemu doświadczeniu oraz współpracy z licencjonowanymi instruktorami sportów samochodowych. Stworzony z myślą o profesjonalistach, zaprojektowany z naciskiem na bezpieczeństwo.

Tutay powstał z myślą o szybkim i łatwym wyszukiwaniu atrakcji oraz ciekawych miejsc w okolicy, w której jesteś lub będziesz. To właśnie Tutay zaplanujesz swój czas wolny. Z nami od razu zarezerwujesz wejściówki do wybranych przez Ciebie miejsc oraz atrakcji. Szybko i łatwo znajdziesz pomysły na atrakcje.

Być może nawet nie wiemy, jak bardzo nam Ciebie brak.

DOŁĄCZ DO NAS
POZNAJ NASZE MARKI
bottom of page