top of page

NASZ ZESPÓŁ

RAZEM PODNOSIMY POPRZECZKĘ

Wyznaczanie nowych trendów spędzania czasu wolnego stawia przed naszym zespołem nowe wyzwania. W odpowiedzi na wymagający rynek podnosimy poprzeczkę coraz wyżej, wychodząc naprzeciw klientom i ich potrzebom, nawet tym, o których jeszcze nie wiedzą. Takie działania powodują ciągły i dynamiczny rozwój, nie tylko spółki i jej marek, ale przede wszystkim zespołu Emotivo. To właśnie Ci ludzie stają twarzą w twarz z największym wyzwaniem, które wyznaczyliśmy — połączeniem szwajcarskich standardów jakości z amerykańską skalą we wszystkich naszych działaniach.

Pasjonat sportów ekstremalnych i kierowca wyścigowy. Od młodych lat skutecznie realizujący pasje i nowe wyzwania, które przerodziły się w stworzenie serwisu Prezentmarzen.com, pierwszej marki Emotivo. Jego doświadczenie i niezaspokojona ambicja pozwalają na skuteczne współtworzenie strategii i sukcesu organizacji. Ukończył studia na kierunku „Zarządzanie i Inżynieria Produkcji” na Politechnice Warszawskiej i kierunek „Stosunki Międzynarodowe” na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

Grzegorz Rożalski

CEO

Miłośnik kolarstwa i podróży. Ukończył studia magisterskie na kierunku „Dziennikarstwo” na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Swoją karierę w strukturach spółki Emotivo rozpoczynał jako szeregowy pracownik, zajmujący się marketingiem, grafiką, copywritingiem, zarządzaniem zasobami IT i współpracą z mediami. Obecnie zajmuje się koordynacją i analizą biznesową w ramach realizowanych projektów, a także badaniem i udoskonalaniem procesów biznesowych.

Kornel Piesio

Członek Zarządu

ZESPÓŁ ZARZĄDZAJĄCY

Być może nawet nie wiemy, jak bardzo nam Ciebie brak.

DOŁĄCZ DO NAS
POZNAJ NASZE MARKI
bottom of page